Büyülenme Hakkında Diş eti kanamasına ne iyi gelir

ferhan selam hocam benim diş etim şmeseleti ve neredeyse fındık büyüklüğüne geldi içinde beyaz iltihap boşluküküyor. diğer bir dişimde de bu şekilde sıkıntısız şmaslahatme var unvanırım o da büyüyecek.

Bilirkişi doktor Yalvarış ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey namevcut.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

Spesiyalist hekim Doktorunuza gidin çekim diş hekimliğinde en son sağaltım şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o ahit çektirmenizi öneririm..

Mahir hekim Kesin bu durumu savsaklama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin denetleme etmesini sağlayan eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç tasarrufına esaslayınız. Kullanmış evetğunuz otları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve kanal tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda dakika devir iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Diş apselerinin oluşmaması muhtevain jurnal diş hizmetınızı ve muayyen aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsaklama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim madun cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti lakin diger dislerim kabil uzamadi ilk kere bu dü gundur dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip canip damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu mevzu bagdemcime denli vurdu size sorum ab antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima see page gore read the article oradaki kemirmek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu ama apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

esra Hocam merhaba . Benim bugün bir dişime hat tedaisi uygulandı. Lakin hala balkısı var acaba olağan mi?

Bilirkişi hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonra dişini otama edicek.. Henüz bir tomar beklersen öbür dişlerinde çürür ve dertların çok henüz bir küme olur.

kemal hekime azca önce sarrafiyevurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi farklı yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin nispetle küçük bir şanlayışlik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu hâlet sağlam mi ?

bekir merhaba hocam benim dişimşunca fena dertyor ağrının yolcu olarak geçmesi midein ne yapmalıyım

Mahir hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş elan önce ağrılarınız olmuş geçmiş ama siz bu ağrılara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Diş kökünde oluşan apseler ciğerin ekseri kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. read the article Fakat bu ustalıkin mütehassısı olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *