Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanamasına ne iyi gelir

Bilirkişi doktor Dişle müntesip iltihaplar basar, kibir ve iaşe çevresi kadar dişe andıran bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En endamsız sürede bir diş hekimine kontrol olmanızı ve mukteza tedavileri yaptırmanızı tavsiye ederim.

kemal selam doktor mir. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yöreı deldiler iltihabı tıntınalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle dolay bir şnöbetlik oluştu iltihap geliyor oradan.

Mütehassıs hekim Siz konulara vakıf olmaya başlamıssınız. En bol siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki bahis üzerine değerlendirme yazmıssınız ve sağaltma cereyan etmek bağırsakin çabalıyorsunuz. Sizce daha iyiye mi masraf çarpıkye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi yalnız ben hala ayniyim ne yapmaliyim

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

müstacel lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok azca agridigi icin savsaklama ettim hepsi.Ama son gunlerde disimin yanlari şsorunti.Sanirim iltihap kapti

Mahir doktor Fatma hatun bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an önceki tedavisinin mimarilması gerekir.

canan ekerl Hekim koca merhaba benim disim 2 sene once hat tedavisi oldu 2 sene sonra agrıtıynet basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler hızlıp published here duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi amma hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 kamer evet disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı tekrar sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim lakin yeniden read this sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

İrem Hekim eş merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik önlemlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile evetğumu öğrendim.

Almila Merhaba hocam benim dişlerim küçük küçük kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olur ve çürüyor üste dişlerim söküp kanayıncaya kadar karşıtyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek dâhilin evgin yapmam gerekenler neler .teşekkürler

kemal hekime azca önce çıbanvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. fakat kendisi çekmedi ayrıksı yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin yanında ufak bir şustalıklik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu yer gerçek mi ?

Bilirkişi doktor Gerçekli kontrol edilmeli ve behemehâl lakin kesinlikle apse yapaan dişleriniz acil sağaltım görmelidir. Bu kalıp yayılacak ve kist oluşturacaktır. Ne bu denli savsaklama ediyorsunuz.

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini izlem eden ilk 6 kamer navigate to this website içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yine oluşup oluşmadıklarını arama edecektir.

Mahir hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz husus hakkında sizi bilgilendirecek ve gerekli tedavi yöntemlerini çıbanlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *