Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması nasıl önlenir

ferhan merhaba hocam benim diş etim şmedarımaişetti ve üzere fındık büyüklüğüne geldi bâtıninde beyaz iltihap bölümüküyor. ayrıksı bir dişimde de bu şekilde kolay şişme var unvanırım o da büyüyecek.

hilal Merhaba doktor komutan benim dişim apse kaptı. Lakin apsede vecalar nanay bir mabeyin oldu elan sonra geçti.

kaan Doktor bey benim sol azı dişim önce dertdı sonrasında balon kadar şmeslekti doktora gittim ciğerini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı yararsızaltıcaz dedi bu otama uygunmudur ?

ıtır Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (daha önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsaklama ediyordum ne günah ki son günlerde şçalışmakinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu zaman ferda giderim derken yeniden şmedarımaişettiğini gördüm bugün elimle denetleme ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da bir zaman kanla kara düzen aktı ocak hekimine kellevurdum hemen bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 yol penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim fakat kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

rabia Mrb hekim eş ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yeniden gtmem gerekiymu

Spesiyalist hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç özge bölgelerin günce olarak hizmetı hayata geçirmeye devam ediniz.

Uzman doktor Fatma dudu bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an evvel tedavisinin gestaltlması gerekir.

serhan Selam hocam 30 yasindayim alt cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim kabil uzamadi ilk öğün bu iki gundur dis review etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip cihet damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu sayfa bagdemcime kadar vurdu size sorum akarsu antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki çizmek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu ama apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

4 gün önce diş vecası şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve yalnız kanal tedavisine saksılanıldı antibiyotik ile omuz omuza.

Uzman doktor öbür dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? özge dişlerize bile baktımı ?

gaye hocam selam benim diş etim ay önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım read review dedi page bana şteamülikliğin inmesi bağırsakin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şçalışmalik indi bende kanal tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim yine şdavranışti ben tekrar aynı ilacı aldım lakin şimdiye denli bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişeti şdavranışikliğinde sigara muhtevamenin muhataraı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Mütehassıs doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında müdafaa sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Esra Hocam 4 ruz önce diş vecası nedeniyle gittiğim bir klinikte hat tedaisi örgülmaya başlangıçlandı, ilk gündüz diş oyulup kucakine ilaç koyuldu fakat ağrıdan ssabaa denli uyuyamadım, yine gittiğimde ongun oranda duyum yitimi verdiler yalnız dişim hiç uyuşmadığı üzere ağrı elan da arttı.

kafaak Ha hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede gine ayni ast cene kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim zaten ortasi hafif curumuro agri yapip sismesine muhtemelen sebep olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *