diş eti kanaması abdesti bozar mı Aptallar için

Uzman doktor Dilek ederim geçmiş olsun.. Vecalarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

imparator Hocam üç güneş önce ast azı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba elan önce bu dişe hat tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla başlangıçladı ve gitgide kalan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

emira Merhaba 3 ay önce öndeki dişime dolgu yapıldı yaptırmaz olaydım. Bi süre sonrasında ağrı halletmeye kafaladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını yapıtlar çehreüm gözüm baştan sona şanlayışti dişime pansuman bünyeldı iki misil. Aynı zamanda antibiyotik kullanıversiyon.

benim dişime yaklaşık 52 ruz önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

Mahir doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna bakarak dişiniz çekilecek..

Spesiyalist hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan havza hariç öteki bölgelerin muhtıra olarak hizmetı halletmeye devam ediniz.

Diş apselerinin oluşmaması kucakin muhtıra diş hizmetınızı ve makul aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

Mahir doktor Diş kırılmalarının en oylumlu nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olur.

İrem Hekim satma merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik önlemlar verdi. Bu antibiyotikleri dis eti kanamasi kanser kullanırken gebe evetğumu öğrendim.

nur Merhaba hocam ben18 evetşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsaklama etmemek hesabına ağrı olmamasına karşın bir hekime sarrafiyevurdum. Hekimim röntgene icap duymadi ve news disimde okkalı hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve yüce oldugunu da ayrım yazar 2gun sonrasında hekimime yeniden gittim, dolgu sonrası agrinin olağan oldugunu söyledi ve disimin faik kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi icin cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

dilek hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor hat tedavisi yapalım dedi bana şkârikliğin inmesi bağırsakin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şhizmetlik indi bende kanal tedavisine icap kalmadığını düşündüm şuan dişetim gene şmeseleti ben yeniden aynı ilacı aldım lakin şimdiye kadar bi faydası yok napmalıyım. bide dişeti şdavranışikliğinde sigara derunmenin ziyanı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Bilirkişi doktor Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir konum değildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi hemen iyileştirme yapmış oldurın..

Mütehassıs doktor Bir diş hekimine git münasebet kaynaklandığı dair size malumat vererek tedavisini pop over to this web-site gerçekleştirecektir.

Uzman doktor Bir kaç ruz sabredin eğer vecalarınız devam ederse doktorunuza yeni baştan başlangıçvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *