diş eti kanaması bitkisel çözüm Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Bilirkişi doktor Dişle ilişkin iltihaplar bakış, burun ve imik çevresi kabil dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En güdük sürede bir diş hekimine sağlık muayenesi olmanızı ve muktezi tedavileri yapmış oldurmanızı salık ederim.

hilal Merhaba hekim mir benim dişim apse kaptı. Ama apsede balkılar nanay bir çatlak oldu elan sonra geçti.

Mütehassıs hekim Doktorunuza gidin çekim diş hekimliğinde en son sağaltım şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o mevsim çektirmenizi öneririm..

esra selam doktor as 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım alışılagelen çıktı

Kompetan doktor vitamin eksikliği ve beslenme alışkanlıklarınızdan dolayı bu tür durumlar boşlukükebilir. Bir diş hekimine anbean muayene olmalsınız. Durumun ne evetğu hun tahlileriyle belirli olabilir. Geçmş olsun.

naz Merhaba.benim alt damağında dürüşt bir şmeselelik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

Diş katkısızlığı ve ağızda oluşan çürükler kâh çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Ancak eskiden müdahale edilmeyen ve bakımı dokumalmayan dişler gitgide çok henüz yetişkin sorunlara niye olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına ne olmaktadırlar.

serhan Selam hocam 30 yasindayim ast cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti fakat diger dislerim kabil uzamadi ilk defa pop over to these guys bu iki gundur dis etim sisti navigate to this site ve galiba iltihap yapti dip canip damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu süje bagdemcime kadar vurdu size sorum kez antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki yemek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu amma apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

fizik Hocam selam. Benim sol ust ense disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o sisliği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim fakat hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Bilirkişi hekim Geçmiş olsun Şu anda gayrı bir sağaltım uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu ilaçları kullanmaktan sair bir yolunuz nanay..

Uzman doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer balkılarınız devam ederse tekrar kanal tedavisi olması gerekir.

Mahir hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra müdafaa sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Kompetan hekim Hamilelikte esasta pek çok antibiyotik kullanılabilmekle review bu arada dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun bihakkın abse olup olmadığının sağlıklı teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki arkaış nedeniyle dişetlerinde “gebelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Apse tedavilerinde hat tedavisi dışında cerrahi sağaltım icraatı da vardır. Bu cerrahi mesleklemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *