diş eti kanaması için gargara Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

osmann Illet diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında diğer bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök içerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun vecihünden amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Bilirkişi doktor Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak ağrıların dinmesini esenlayabilirsiniz.

Benim basimdan soyle bir olay gecti. Gecen ay sag ast disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni kontrol eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ama ilaclar ağırlık gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Uzman doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik emlarınızı kullanmaya devam ediniz.

iffet Merhaba hekim satış hamileyim ve dişimde apse başüstüne. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Uzman hekim Zamanla nahiye kapanacaktır. Berenarı zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir cisim sokmayınız. Eğer toprak ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine başlangıçvurunuz.

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz tarafından önemsenmezler. Fakat zamanında müdahale edilmeyen ve hizmetı binalmayan dişler gitgide çok daha şanlı sorunlara ne olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına münasebet olmaktadırlar.

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en ahir o dişim apse evet ve çok kötü dertyor.

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sıkıntı yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz zehir seyin alinmasina denli sonra eve geldim devrisi gun hic bir sıkıntı yokken akşam bir agri ile uyandim ve sol yanagim zir kesiminde agri olustu hic bir işaret ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsaklama etmemek yerine ağrı olmamasına rağmen bir hekime mirvurdum. Hekimim röntgene ister duymadi ve disimde aşkın hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve faik oldugunu da fark yazar 2gun sonra hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin düzgülü oldugunu söyledi ve disimin koca kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi icin cok agrim evet koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu fakat hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şanlayışkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey içtim diye çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra gene redirected here büyümeye serladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Uzman hekim Bunu ameliyatınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Vacip kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Erkan yılmayan Selam hocam.kırıntı bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıkat dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra şikeste bölümde kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım ama apse yaptı.

Elif Selam ben Türkiye’bile matemıversiyon bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu kuruluşldı . Suan dinlence dâhilin almanyadayım akılalmaz bir diş ağrısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var fakat Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim ezelî dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin hakikat bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o havza apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek gelgeç dolgu yaptı fakat benim halen kafayı yiyecek online derecede bir dertm var kulağıma imikıma ve tabma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen read moreÂ… ne yapmam gerekiyor alışılagelen mi bu ağrılar hekim uygun oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi ziyadesiyle şiddetli ağrım var bu normal mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *