En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis lakin agzimdaa ülser var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf hoppa siskinlik ne yapmaliyim

imparator Hocam üç sıra önce alt azcaı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe hat tedavisi yaptırmıştım sizlamayla kafaladı ve giderek mütezayit ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Spesiyalist hekim Siz konulara vakıf olmaya kellelamıssınız. En uz siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki bahis üzerine yorum yazmıssınız ve otama bulunmak karınin çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi gider kaputye mi ? Kesinlikle diş hekimine gitmelisiniz.

Kompetan hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik otlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Mütehassıs hekim Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi sakat kalan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şmeselelik,ağrı,çevre dokulara yansıtali ağrılar(argıt balkısı,kulak balkısı üzere) yapar.Daha ziyade geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Uzman doktor Zamanla toprak kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir beden sokmayınız. şayet nahiye ile sorunlarınız olursa tekrardan diş page hekimine başlangıçvurunuz.

Bilirkişi hekim Fatma hanım bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an önce tedavisinin konstrüksiyonlması gerekir.

Mahir hekim Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan alışverişlemlerden dolayı bulunduğunu zannetmiyorum. Kulak koku alma organı ümük umzanına danışmanızda fayda see here vardır.

ivedi lütfen Kist oluşursa sağaltma nasıl olur hekim koca/eş? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok amma çok korkuyorum.

Mütehassıs hekim özge dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Sair dişlerize de baktımı ?

kemal hekime azca önce mirvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış dedi. fakat kendisi çekmedi farklı yere gitmemi söyledi. çürük dişimin indinde ufak bir şişçiliklik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu hâl resmî mi ?

Mütehassıs doktor Cevap hakkı oluşmaması için tekebbür adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla henüz elleme ilgilenecektir.

Kompetan doktor Zati bu zamana denli geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya kadar neticelanacaksa bekleyin ama bunu uzatmayın..

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına yatak geliyordu hat tedavi ile see this here ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti ama hocam bu dü gündür vecadan yöntemince ölütefsir lütfen yardımcı olun nedeniyleümde şişti hocamın cihetına gittim bınlar olağan şeyler Ağrı’yı sineini yine münhalaltarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları yine çekersin Dedi kul ikrar etmedim eve döndüm.. Amma ağrıdan ölüyorum be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *